+90 352 22 22 373

info@nlcyapi.com
KURUMSAL BİLGİLER
NLC Yapı, 2013 yılında Kayseri'de Şaban HASNALÇACI tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden beri kaliteli, sağlam, güvenilir olarak endüstriyel yapı, nitelikli taahhüt işleri ve konut sektöründe hizmet vermektedir.

Şimdiye kadar 40'ı aşkın faaliyeti ile Kayseri'ye prestijli yapılar inşa etmiş olan NLC Yapı'nın, iş bitirme yeteneği 40 yılı aşkın tecrübeye sahip şirket ortakları ve mesai arkadaşlarından gelmektedir.

Mühendislik ve teknik uygulamaların modern yapı normlarına uygun fark yaratan unsurlarını ortaya çıkarmayı amaçlayan NLC Yapı bitmiş ve devam eden projelerine "Projelerimiz" sayfasından ulaşabilirsiniz.

VİZYON
İnsana ve çevreye saygı  çerçevesinde, fertlerin doğallıkla etkileşimini bozmadan mimariden üst düzeyde faydalanmasını hedeflemek. Mimari düşüncelerimizi, üstün hizmetle beraber, hayata aktarmaktır.

MİSYON
İlk çağlardan beri ihtiyaç dahilinde yer alan yapılanmayı, modern teknoloji ile beraber en iyi şekilde sunmak. Sosyal ve kültürel bağlarını koparmadan, insanların ihtiyaçlarını sağlam bir temele yerleştirmek